Minnesota

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Minnesota kinnisvara müügikuulutusi.

Minnesota müügiks olev kinnisvara

Minnesota piirneb põhja poole Kanadaga, lõuna suunas Iowaaga, idaosaga Winsconsiniin, läänes Põhja-Dakota ja Lõuna-Dakotaga

Minnesota on Ameerika Ühendriikide 32. liitriosa ja selle elanike arv on 4 919 479 elanikku. Pealinn on Saint Paul, kuid kõige suurema rahvaarvuga linn on Minneapolis; teised asjakohased keskused on Duluth, Rochester ja Bloomington.

Minnesota on tuntud oma järvede, külma kliima ja Midwestern Minnesota Nizza.

Minnesota on kümne tuhande järvede maine, mis on riigi kõige suurema rahvaarvuga riik, ja seda nimetatakse sageli Ameerika tervislikumaks riigiks, nii et see on väga meeldiv koht Minnesota müügiks vajaliku kinnisvara otsimisel.

Kuid küsimus on Minnesota kinnisvaraturul, mis 2018. aastal on jõuline.

Kui soovite osta Minnesota müügiks olevat vara, peate teadma, et suletud müük on eelmise aastaga võrreldes 6% madalam, kusjuures müük vähenes 4%.

Eelmise aastaga võrreldes on hinnatõus. Minnesota kodud hindasid ka väärtust, kuid veidi madalamad kui riigi keskmine. Minnesota müügihinna keskmine kinnisvara on eelmise aastaga võrreldes tõusnud 8,2% ja eeldatavasti kasvab see järgmise aasta jooksul 4,9%.

Minnesota kinnisvaraturul 2018. aastal mõjutavad tegurid on erinevad.

Inventari jääb Minnesota kinnisvaraturu suurimaks teguriks. Alates 2016. aasta detsembrist 2017. aasta detsembrini vähenes varud 27,5%, mistõttu Minnesota kinnisvaraturul on alates 2004. aastast madalaim.

See on kindlasti õige turg müüjale, kellel on Minnesota müügiks kinnisvara. Pakkumine jääb madalaks, kuna nõudlus jääb kõrgeks, aidates suurendada majade hindu.

See tähendab, et 2018. aastaks on oluline jälgida mitte ainult eluasemepakkumist, vaid ka hinnavahemikke.

Eksperdid ennustavad, et määrad jõuavad aasta lõpuks 5% ni, mis mõjutab seda, mida ostjad saavad endale lubada. See võib kaasa tuua keskmise müügihinna languse, kuid eksperdid ei muretse, kuna nad jäävad allapoole hiljutisest majanduslangusest 8% suurust hüpoteegi määra.

Parimad elukohad Minnesota ja Minnesota kinnisvara otsimiseks on erinevad.

Ligi 60% Minnesotaest elab Twin Citiesi pealinnas. See koosneb Minneapolist, kõige suurema rahvaarvuga linnast Minnesota, St. Pauli pealinnas ja ümbritsevas perifeeris.

Nii Püha Paulus kui ka Minneapolos on väga elujõulised linnad, kus on taskukohased keskmised müügihinnad, mis kasvavad üha enam.

Magazine Forbes ka hiljuti hääletas Minneapolis kui tervislikum linn Ameerikas, seega on väga hea, kui otsite Minnesota müügiks olevat kinnisvara.

Twin Cities suurlinnaosa on riigi suuruselt kolmeteistkümnes suurlinnapiirkond. Lisaks on Minnesota linnas 17 linna, kus elab üle 50 000 inimest. Twin Citiesi lõunapoolsed eeslinnad, näiteks Lakeville, saavad kasu suure jõudlusega koolidest, püsivast ja üha kasvavast eluasemeturgist.

Minnesota kinnisvaraturul 2018. aastaks on kavas jätkata keskmiste müügihindade püsivat kasvu, kuid sellegipoolest tuleb võidelda varude vähenemise ja varade ületamise vastu, mis toimuvad riigi tasandil ülimuslikul viisil. Müüjad saavad nautida nõudluse rohkust ja pakkumise nappust.

  •  
    Harmony: linn Minnesota hoone paladin!

    Harmony: linn Minnesota hoone paladin! Ma tahan investeerida Kuid kus? Ma tahan minna ja elada välismaal. Aga kuidas? Ära küsi endalt neid küsimusi! Teie lahendus on selles lühikeses artiklis. Sul on see õige, peate lihtsalt leidma ennast roosade ja paberiga, et tõmmata kõik näpunäited oma elui ...

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB